Вас вітає група "Бджілка" Наша група - це наш дім. Дуже затишно у нім. Любим разом ми погратись. Дуже любим розважатись. Любим ми пісні співати,. Танцювати, малювати. 🎁⚙Увага ДІТЯМ сьогодні - 🔝Щастя БАТЬКАМ завтра!!! 💯 Максимум користі для тебе і твоєї дитини💯
четвер, 4 листопада 2021 р.
Дошкільнята групи "Сонечко"
та "Бджілка"
ЗДО№5"Теремок"
вперше долучились
до прекрасної акції по озелененню
нашого міста.
Висадили саджанці
на майданчику. Діти отримали величезне задоволення та позитивні емоції. Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.
та "Бджілка"
ЗДО№5"Теремок"
вперше долучились
до прекрасної акції по озелененню
нашого міста.
Висадили саджанці
на майданчику. Діти отримали величезне задоволення та позитивні емоції. Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Доброго дня, малята та батьки! 22.05.23 - 26.05.23 Працюємо за темою: " Коза з козенятами " 👆 💙Розвиваємо логічне м...












