четвер, 4 листопада 2021 р.



Дошкільнята групи "Сонечко" та "Бджілка" ЗДО№5"Теремок" вперше долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста. Висадили саджанці на майданчику. Діти отримали величезне задоволення та позитивні емоції. Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.

          Доброго дня, малята та батьки! 22.05.23 -  26.05.23 Працюємо за темою:   " Коза з козенятами " 👆 💙Розвиваємо логічне м...