Вас вітає група "Бджілка"
Наша група - це наш дім. Дуже затишно у нім. Любим разом ми погратись. Дуже любим розважатись. Любим ми пісні співати,. Танцювати, малювати.
🎁⚙Увага ДІТЯМ сьогодні -
🔝Щастя БАТЬКАМ завтра!!!
💯 Максимум користі для тебе і твоєї дитини💯
Свято Осені в нашій групі... Чарівна осінь, ніби казка, І дивовижні кольори. Тепленька сонечкова ласка, Небесна синява згори... А наші діти - неймовірні, Радіє виховательська душа. Святкові кольори чарівні Дарує осені пора. ЗДО№5"Теремок" молодша група "Бджілка"